4.1.2014

Reiki

cakry

Co je Reiki?

Reiki je jednoduchá technika vědomého předávání energie z dárce (Vesmír) přes „zprostředkovatele“ (člověk praktikující Reiki) na příjemce.
Reiki harmonizuje, dodává sílu, energii a dává nám možnost postoupit dál na naší duchovní cestě.
Reiki pracuje na několika rovinách – duševní, emoční, fyzické a duchovní.
Prostředníkem Reiki se může stát každý člověk po zasvěcení mistrem / učitelem Reiki.

Nabízím 4 stupně zasvěcení. Při každém stupni dostanete texty s informacemi a potvrzení o absolvování dané úrovně.

Reiki I

Po absolvování základního stupně Reiki získáváte možnost působit Reiki fyzickým (kontaktním) způsobem. Dozvíte se veškeré informace a techniky týkající se práce s Reiki a s energií. Vyzkoušíte si vše tak, abyste uměli Reiki používat.  Seminář probíhá individuálně, trvá cca 2 hodiny.
Cena: 1500 Kč

Reiki II

Po zasvěcení se zvyšuje množství energie, se kterou se naučíte pracovat. Jste schopni posílat energii na dálku, do minulosti i budoucnosti. Dostanete informace o symbolech Reiki, naučíte se s nimi pracovat. vyzkoušíte si, který způsob aplikace Reiki Vám nejvíce vyhovuje.Seminář probíhá individuálně, trvá cca  2 hodiny.
Cena: 2000 Kč

Reiki III

Seminář probíhá ve skupině, výuka má sedm setkání. Každé setkání věnujeme jedné z čaker, jejíž témata budeme rozpracovávat, očišťovat a uzdravovat. Čeká vás meditace a zasvěcení do některého ze symbolů Reiki.

Cena 1500 za 1 den (6 hodin), cena za celý kurz 10500 Kč.

Nevyhovuje vám skupina? Nebo nemáte tolik času a raději byste si čas na výuku Reiki III určovali sami? Vyhovuje vám více osobní přístup? Pravděpodobně bude pro vás přínosnější Individuální kurz Reiki III .

Setkání bude probíhat individuálně, délka trvání cca 2 hodiny, počet setkání  7. Náplň osobního setkání bude podobná jako ve skupině – téma dané čakry, zasvěcení, práce se symboly. Některá témata se díky osobnímu přístupu mohou probrat do větší hloubky dle potřeby účastníka.

Cena za jedno setkání 1500 Kč, cena za celý kurz 10500 Kč.

Po absolvování kurzu se stanete Mistři Reiki.

Reiki IV

Stupeň Mistr/učitel Reiki je pro zájemce, kteří chtějí předávat tuto metodu dál, nebo postoupit na nejvyšší vrchol s Reiki.

Seminář probíhá individuálně, cena 15 000 Kč.

 

Reakce účastníků Reiki III 2014 na dotaz, co vám dal tento seminář:

  • „Uvědomil jsem si, že nejlepší životní cesta je cesta souznění a souladu se vším a se všemi. Přijmout věci, situace i lidi takové jací jsou a nesnažit se to nějak negativně hodnotit a bojovat proti tomu s čím nesouhlasím, ale naopak řešit věci s pochopením a porozuměním a nepřitahovat si do života zbytečně nepříjemné momenty. Uvnitř se naladit na pokoj,klid a pohodu, protože pak i věci kolem jsou  klidné a pohodové. Kromě sušenek :), chválím nejvíce tvůj osobní přístup, tvá schopnost napojit se, číst a předávat důležitá sdělení, která se naprosto přesně týkají toho, co člověk právě řeší nebo co zažívá. To je prostě úžasné.“
  • „Nejvíce, co se mi zatím na mé duchovní cestě podařilo nalézt. Uvědomit si sebe samu, být k sobě hluboce upřímná, jak jen dokáži v daný okamžik. Rozpoznat a změnit neužitečné, zajeté a škodící vzorce. Pochopit, proč vznikly, proč jsem je potřebovala (potřebuji) a před čím mě chránily (chrání). Našla jsem vnitřní sílu odpouštět své matce a otci, svým předkům a vzdát jim úctu. Přijmout jejich dary. Odpouštět sama sobě a milovat své tělo. Nalézt vnitřní lásku k sobě samé a mít soucit, ne lítost se sebou a s druhými. Že nikdo mi nemůže vzít to, co sama sobě dám. Poznala jsem, že já sama jsem zodpovědná za svůj život a situace, v kterých se nalézám. A já tu zodpovědnost přijala.  Pochopila jsem důležitost rovnováhy ve svém životě. A dovolit si přijímat. Ne jen stále do nekonečna dávat a dávat. A poslední věc, které si nesmírně vážím a cením je ta, že dokáži opravdově a hluboce poděkovat za všechny životní zkoušky a lekce, které mi byly dány (a že jich bylo mnoho a bylo v nich nepřeberné množství bolesti a trápení). Vím, že byly potřebné a plně zasloužené.  A co říci k Jitce? Tady mě napadá jediné slovo… Důvěra. Jsem ráda, že právě ona byla mým průvodcem na mé nové a dobrodružné cestě nepřeberného množství změn. Jitko, hluboce a z celého srdce Ti děkuji.“